Послуги та їх вартість

Підприємством розроблена гнучка система розрахунків за надання охоронних послуг. Форма розрахунку за надання послуг з охорони - по факту виконання робіт.

Час виставлення додаткових постів : по м. Києву – одна - дві доби , у регіонах – три-чотири доби від відповідного запиту Замовника.

Маємо багаторічний досвід щодо забезпечення безпеки при проведенні зборів акціонерів, конференцій, презентацій та святкових заходів як на об’єктах Замовника, так і в місцях проведення за рішенням Замовника.

При наданні послуг пов’язаних з охороною за межами м. Києва, чи при додатковому залученні охоронників для виконання службових завдань в інтересах Замовника, ціна охоронних послуг у кожному випадку визначається по окремій домовленості із Замовником.

Підприємство має можливість залучати до охорони спеціалістів, що мають навики роботи з комп’ютерною технікою та системами відео спостереження, здійснювати контроль за пересуванням товарно-матеріальних цінностей (перерахування одиниць товару, перевірка на відповідність супроводжувальної документації наявності товару) при цьому забезпечувати охоронників усім необхідним для якісного виконання службових обов’язків на об’єктах Замовників (засоби індивідуального захисту та зв’язку) та посилювати охорону на об’єктах у разі необхідності.

Місця ( службові приміщення ) для несення служби обладнуються за рахунок Замовника.

Ми маємо можливість забезпечити на об’єктах Замовника надання послуг, пов’язаних з охороною та комплексною безпекою в цілому. У цьому випадку налагоджуються стосунки з місцевими органами влади та правоохоронними органами щодо підтримання громадського порядку навколо нашого об’єкта охорони. Кількість необхідних постів охорони визначається Замовником з урахуванням рекомендацій нашого підприємства. У разі досягнення домовленості, щодо надання послуг , охорона виставляється протягом семи – десяти діб із дня підписання договору.