ПРО ЖУРНАЛ

Благо народу — вищий закон! — основна філософія міжнародного суспільно - правового журналу «КОМІТЕТ»

Журнал «КОМІТЕТ» розповсюджуєтьсярозповсюджується у всіх регіонах України через роздрібну мережу та за підпискою. Журнал має великій тираж, у нього є свій читач не лише в Україні, але й у Росії, Білорусії.

З першого номера в журналі «КОМІТЕТ» з'явились ділові партнери — компанії, фірми й організації, добре відомі не лише в нашій країні, але й за кордоном. Серед партнерів — ВАТ «Крюковський вагонобудівельний завод», «КрАЗ», «Укрпатент», Маріупольський металургійний комбінат, Донецький металургійний завод, комбінати «Олейна», «Десна», «Хмельпиво», «Будфарфор», компанії «Венбест», «Спецвисотмонтаж», ВАМП, «Глобал Юкрейн», Третейська палата України, Асоціація українських банків, Національне виробничо-аграрне об'єднання «Массандра», «Черніговгаз», завод продтоварів «Світанок» і багато інших.

Публікації для журналу готують провідні українські журналісти, що спеціалізуються в галузі права та криміналу.

Ексклюзивні інтерв'ю «КОМІТЕТУ» давали Голова Верховної Ради України, Прем'єр-міністр, віце-прем'єр-міністри, Голови судів, Генеральний прокурор, міністри й голови державних комітетів, народні депутати України, голови обласних державних адміністрацій, прокурори областей, начальники УМВС, голови державних податкових адміністрацій, начальники регіональних митниць - АР Крим, Донецької, Запорізької, Київської, Полтавської, Черкаської, Чернігівської, Хмельницької та інших областей; надзвичайні й повноважні посли Росії Віктор Черномирдін і Республіки Білорусь Валентин Величко, Міністр внутрішніх справ Білорусії Володимир Наумов та інші.

Соціологічні дослідження підтверджують постійний інтерес читачів до тематики видання, а це: кримінальні події в Україні й за кордоном, скандальні події, журналістські розслідування, інтерв'ю з політиками, керівниками органів виконавчої й законодавчої влади, силових структур і правоохоронних органів, освітлення питань державної й особистої безпеки, юридичні консультації, поради для автолюбителів, інша корисна і цікава інформація.

На сторінках журналу публікувалися легенди спорту і естради Олег Блохін і Леонід Жаботинський, Іосип Кобзон і Юрій Ніколаєв, а також Олександр Яременко, Оксана Білозір, Ельзара Баталова, Валентин Щербачев, Ігор Шмигин та інші.

«КОМІТЕТ» тісно співпрацює з газетами «Урядовій кур'єр», «Голос України», Національною радіокомпанією України, телерадіокомпанією «Київ», Співдружністю інформаційно-рекламних видань України.

Головний редактор журналу - Володимир Черкун. У 1982 році він закінчив факультет журналістики Київського державного університету ім. Т.Г.Шевченко. З того часу працює на журналістській ниві. За розподілом вузу працював кореспондентом газети «Іменем Закону». Із часом - завідуючим відділом, відповідальним секретарем, заступником головного редактора. У 2000 році В.Черкун був запрошений на посаду заступника головного редактора журналу «Людина і Закон», а з 2003 року і по сьогодення очолює міжнародний суспільно-правовий журнал «Комітет».

Володимир Черкун – автор і редактор декількох книг, лауреат і переможець міжнародних і Всеукраїнських творчих конкурсів. Він нагородами нагороджений нагородами державних та суспільнихгромадських організацій, Почесними грамотами Київської та Національної Спілки журналістів України.

Засновник журналу — Комітет сприяння правоохоронним органам України, головне завдання якого — розповідає Голова науково-редакційної ради, генерал-полковник Василь Горбатюк, — сприяти в соціальному і правовому захисті працівників правоохоронних органів і військовослужбовців, звільнених у запас чи відставку, надавати матеріальну допомогу сім'ям співробітників, які загинули при виконанні службових обов'язків, проводити іншу благодійну роботу.

Журнал «КОМІТЕТ» є організатором Всеукраїнського рейтингу безпеки серед недержавних служб, участь у якому беруть провідні охоронні компанії України. Цей захід широко освітлює в центральних ЗМІ, а на урочисту церемонію нагородження переможців Рейтингу запрошуються відомі артисти, політики, спортсмени, громадські діячі.

Журнал виступає ініціатором і бере участь у багатьох благодійних акціях і може запропонувати своїм партнерам не лише провести рекламну компанію, підготувати до публікації іміджеві та рекламні статті, але й безкоштовно допомогти у важку хвилину.