Підприємство “Департамент економічної безпеки”

Працює в структурі МБО „Комітет сприяння правоохоронним органам України” з 2002 року.

Конституція України визнала право приватної власності непорушним, його захисту надається першочергове значення. Тому економічна безпека, як юридичних осіб, так і громадян, у переважній більшості випадків полягає в забезпеченні захисту їхніх конституційних прав, у допомозі на підставі чинного законодавства встановлювати, підтримувати та змінювати правовідносини між контрагентами та партнерами, у попереджені протиправних посягань на них.

Саме в цьому вам і допоможуть наші досвідчені юристи та адвокати. Вони складуть, або відредагують проект вашого договору, дадуть оцінку договорів запропонованих Вашими контрагентами, допоможуть Вам укласти відповідну угоду.

З Вашого бажання ми будемо приймати участь при проведенні перевірок вашої підприємницької діяльності контролюючими чи правоохоронними органами. Ви знайдете також допомогу, якщо виникне необхідність організації чи проведенні аудиторської перевірки.

Якщо ваші права, як власника майна, виявились порушеними внаслідок злочину - ми допоможемо Вам подати заяву в міліцію, прокуратуру, суди загальної юрисдикції, господарський чи третейський, а також приймемо участь у їхніх засіданнях.

Наші фахівці допоможуть розібратися в питаннях спадщини, житловому та сімейному праву.

У необхідному випадку наші фахівці будуть захищати Вас, Ваші права та інтереси в кримінальному процесі. Допоможуть зібрати та підготувати матеріали у вирішені питання про помилування та умовно-достроковому звільненні вид покарання.

Уклавши з нами угоду про абонентське обслуговування, Ви уникнете неприємних ситуацій у житті та бізнесі.

Голова Правління

Гончаров Олександр Леонідович - Полковник міліції